Členové skupiny

Opravdové NPKZ vsoučasnosti tvoří pouze dva blázni: Paaya a Husky. Jediní se podíleli na všech CD. Jak a jak moc se kdo na čem podílel se u jednotlivých CD dost různí, ale celkově je to přibližně vyrovnané.


Paaya

Paaya je v podstatě jediný pravý punker z NPKZ a tohle těleso není rozhodně jediná skupina, ve které se aktivně účastní... no, ve většině případů spíš účastnil. Z těchto dalších formací rozhodně stojí za zmínku Děti sněti a momentálně fungující Festa Desperato. Prozatím jsou ale NPKZ nejdéle fungující skupina, v jaké kdy hrál. Tedy, pokud je možné NPKZ považovat za hudební skupinu.

V NPKZ hraje roli hlavního řváče a doprovází se na kytaru. I když pokud je příležitost, daří se mu vyloudit nějaký kravál prakticky na cokoli. Když je v dobré náladě, vyplodí někdy i nějaký srozumitelný text s akordy.


Husky

I když má punk rád, hlavně punkovou hudbu, za punkera se nepovažuje ani on sám. Narozdíl od Paayi nehraje v žádné jiné skupině, a tak vlastnoručně tvořené písničky uplatňuje především v NPKZ.

Většinou se zapojuje jako druhá kytara a hlas, ale u svých písniček, které v současné době tvoří hlavní část originálního repertoáru NPKZ (to znamená, že jeho písničky žádná jiná kapela nehraje), si užívá slávy i on. Pokud někdy vznikne za příznivých okolností další nahrávka, těší se na zužitkování své harmoniky.


Hosté

Krom toho, že se na všech nahrávkách NPKZ účastní vlastně celé pulikum, včetně všech okolních zvuků, jako třeba projíždějící auto, nebo klepající profesor, jsou přece jen někteří jedinci, kteří si zaslouží být jmenováni.


Efka

Zpěv na Anarchy in Herlíkovice, Pozořice, Blatiny a Jitřenka. Drsná punkerka a fanynka NPKZ, která nevynechá jediný koncert. ;)


Peťan

Zpěv několika druhých hlasů na na Anarchy in Herlíkovice. Zejména je slyšet v Bonusu, kde každou chvíli vykřikuje text písniček, zejména mimo. Zanedlouho však na punk zanevřel... a proto je tu zmínený. :)